W Major League Baseballiści

W Major League Baseballiści i każda drużyna wyrażała się w różnych stylach, takich jak pseudonim z tyłu na niestandardowych butach, Na całym boisku noszą piżamę, w tym roku ich niestandardowe mundury baseballowe są odważne czarno-białe.

Jeśli porównamy dwa ostatnie weekendowe występy na boisku, powstały kreatywne i kolorowe mundury, z pierwszym wcieleniem w 2017 roku inspirowanym strojem ligi młodzieżowej. To wydawało się zabawne.

Ale w tym roku kolor, który dosłownie zniknął, ze wszystkimi zespołami podzielonymi na dwa obozy. Jedna drużyna nosi białe, a druga czarna, a gospodarze mają wybór.

Płatnik MLB nosi w ten weekend czarno-białe mundury.

To już trzeci rok, w którym liga organizuje weekend graczy, ale po raz pierwszy mundury były tak pozbawione kolorów. W rzeczywistości poprzednie dwa sezony dały nam całkowite przeciwieństwo z celowo jasnymi i kolorowymi wzorami.

Zainspirowane stylami graczy, gdy są z dala od boiska, modne monochromatyczne mundury baseballowe pozwalają każdemu niestandardowemu projektowi wyróżnić się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej ”, powiedziała liga w komunikacie prasowym po ich odsłonięciu na początku tego miesiąca. „

Na szczęście kluby założyły w piątek swoje zwykłe niebieskie czapki, aby dodać odrobinę koloru do gry przeciwko narodowej. Jednak w przypadku drużyn w białych strojach odczytanie logo i pseudonimów na każdej koszulce jest prawie niemożliwe. Jeśli sprawdzasz najważniejsze artykuły z całej ligi Artykuły o technologii komputerowej, każda gra wygląda tak samo.