Intensywnie trenowali teraz odnoszą sukcesy

Taniec 27 marca 2012

Tancerze ze Studia Tańca Escudo mieli dłuższą przerwę w startach w turniejach. Ostatnio intensywnie trenowali, a teraz wrócili do rywalizacji na parkiecie. W pierwszych turniejach sukcesów nie zabrakło.

Mikołaj Kliber i Nikola Różewicz ze Studia Tańca Escudo zajęli drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca, który odbył się w sobotę w Lesznie. Startowali w kategorii 14-15 lat w klasie tanecznej E.

Tancerze z Escudo rywalizowali również w Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Ostrzeszowie. Jakub Zieleziński i Wiktoria Kurek – najmłodsza para ze Studia Tańca Escudo zajęła pierwsze miejsce w kategorii 14-15 lat w klasie C. Był to dla nich pierwszy turniej w wyższej klasie tanecznej i starszej kategorii wiekowej. Jakub i Wiktoria wygrali rywalizację w tańcach latynoamerykańskich i standardowych i stanęli na najwyższym podium.

Jacek Jędro i Nikola Stencel w kategorii powyżej 15 lat w grupie tanecznej E zajęli drugie miejsce. A w klasie D – Błażej Piechowiak i Paulina Zwierz – uplasowali się na trzecim miejscu, natomiast Damian Konieczka i Patrycja Konieczka na piątym.