Same zwycięstwa w ostatnim turnieju

Taniec 21 grudnia 2011

Trzy złote medale - to sukcesy tancerzy ze Studia Tańca Escudo na ostatnim w tym roku turnieju.

Tancerze ze Studia Tańca Escudo w Koninie wystartowali w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Czernica w Kamieńcu Wrocławskim – była to ostatnia rywalizacja na parkiecie w tym roku, a nasi tancerze dali wszystkim powody do radości.

Jacek Jędro i Nicolą Stencel w kategorii powyżej 15 lat w klasie tanecznej ,,E’’ pokonali wszystkich konkurentów i zajęli pierwsze miejsce.

Jakub Zieleziński i Wiktoria Kurek w kategorii 12-13 lat w klasie ,,D’’ również wygrali turniej i w najlepszym stylu zdobyli wyższą klasę taneczną „C”.

Mikołaj Kliber i Nikola Różewicz w kategorii 12-13 lat w klasie tanecznej ,,E’’ nie chcieli wypaść gorzej po sukcesach swoich kolegów, więc… nie mogło być inaczej – zdobyli złoty medal.

- O takim zakończeniu roku marzyliśmy: trzy pary i trzy zwycięstwa. Jednak okazało się, że marzenia się spełniają, tylko trzeba włożyć we wszystko co się robi dużo pracy i być cierpliwym, a efekty w końcu przychodzą – mówią instruktorzy Studia Tańca Escudo w Koninie Joanna Jaśko i Michał Kowalski.

Przez następne dwa miesiące tancerze będą trenować i przygotowywać się do startów w przyszłym roku. Gratulujemy i życzymy sukcesów!