Siła i adrenalina - Debiuty 2015 w Starym Mieście

Siłowanie na rękę 16 listopada 2015
Siła i adrenalina - Debiuty 2015 w Starym Mieście
Ponad stu siłaczy z 67 klubów z całego kraju, do tego dwóch zawodników z Ukrainy - zainteresowanie Mistrzostwami Polski Amatorów w Siłowaniu na Ręce Debiuty 2015 - było w tym roku bardzo duże. Zawody odbyły się już 12 raz w Starym Mieście koło Konina. W tym roku wszystko działo się w Centrum Handlowym Ferio. Siłacze rywalizowali w kilku kategoriach wagowych, osobno na lewą i prawą rękę, do rywalizacji stanęły też panie. W tym roku po raz pierwszy była osobna kategoria dla strażaków. Organizator czyli Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Mieście, chciała w ten sposób powrócić do korzeni. 12 lat temu pierwsze zawody odbyły się właśnie w strażackiej remizie. Teraz Debiuty to znana już w całym kraju impreza dla miłośników siłowania na ręce.

Wyniki (źródło: armpower.net)

SENIOR MEN LEFT 63KG
1. OVCHARENKO SERHII. ŁÓDŹ
2. KAŹMIERCZAK WALDEMAR. STARE MIASTO
3. ZIOŁA ADAM. STARE MIASTO

SENIOR MEN LEFT 70KG
1. KWOLIK SZYMON. ŚWIEBODZIN
2. WITKOWSKI KRZYSZTOF. PLESZEW
3. ŁUCZAK JAKUB. OSIECZ WIELKI
4. KRAWIEC TOMASZ. WROCŁAW
5. POSPISZYL KRZYSZTOF. ŁÓDŹ
6. RUTNICKI-SZYMCZAK ANDRZEJ. MIĘDZYCHÓD
7. WIELGOSZ MATEUSZ. KOŚCIAN
8. WIŚNIEWSKI PIOTR. OPOLE

SENIOR MEN LEFT 78KG
1. GAWENDA MICHAŁ. WARSZAWA
2. CZERNIEC PIOTR. POSADA GÓRNA
3. KUŹNIAR ROBERT. RZECZYCA
4. OTWOROWSKI DARIUSZ. POZNAŃ
5. URBANIK BARTŁOMIEJ. RYMANÓW ZDRÓJ
6. WRÓBEL BARTŁOMIEJ. KONIN
7. PALCZEWSKI MICHAŁ. PRUSZKÓW
8. KWIATKOWSKI ARKADIUSZ. MARKLOWICE
9. WRZASKOWSKI SZYMON. KONIN
10. ZHERDOV ARTEM. WROCŁAW
11. HASIŃSKI KRZYSZTOF. ŚREM
12. CZAJKA MARIUSZ. CZĄSTKÓW

SENIOR MEN LEFT 86KG
1. MELCER ADRIAN. WISŁA
2. PARSZUTO MARIUSZ. CZĘSTOCHOWA
3. DUDA PAVLO. GDAŃSK
4. DĘBSKI ZBYSŁAW. KSIĄŻ WLKP
5. GAWENDA PAWEŁ. WARSZAWA
6. DZIWIŃSKI DARIUSZ. MIĘDZYCHÓD
7. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. GRÓJEC
8. KOWAL PAWEŁ. BEDZIN
9. WYZUJ PRZEMYSŁAW. CZEMPIŃ
10. PECIAK BARTOSZ. KOŚCIAN
11. HERTMANOWSKI KRZYSZTOF. PIECHANIN
12. NOWAKOWSKI MICHAŁ. CZĘSTOCHOWA
13. NOWAK PATRYK. ŁÓDŹ
14. KICZOR MIKOŁAJ. KONIECPOL
15. SZPEK MARCIN. GDYNIA
16. WRZASKOWSKI ŁUKASZ. KONIN
17. TYLCZYŃSKI ARKADIUSZ. SZOŁDRY
18. REUS SEBASTIAN. WROCŁAW

SENIOR MEN LEFT 95KG
1. KRAJEWSKI PIOTR. OPOLE
2. WARMUZ ŁUKASZ. BĘDZIN
3. BOJANOWSKI PATRYK. KŁODAWA
4. BIERNAT MATEUSZ. KRĄŻKOWO
5. KOZAK OSKAR. WROCŁAW
6. CYRAN MACIEJ. KRAKÓW
7. BŁASZYK SŁAWOMIR. GOLINA
8. JODŁOWSKI ANDRZEJ. CZUDEC
9. SZAMBELAN DAWID. KARNISZEWO
10. PALONKA JAROSŁAW. ŁABUNIE
11. FAU MICHAŁ. RZECZYCA
12. SZUBA JAKUB. POZNAŃ
13. MĄCZYŃSKI TOMASZ. KOŁOBRZEG
14. MAZIŃSKI PAWEŁ. SUSZ

SENIOR MEN LEFT +95KG
1. KŁYS KRZYSZTOF. SZOŁDRY
2. BĄK PAWEŁ. BORYSŁAWICE
3. SŁOMKA DANIEL. GOLINA
4. NERYNG WALDEMAR. CHOCIULE
5. DĘBSKI KRZYSZTOF. SUSZ
6. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. STARY LUBOSZ
7. MICHALSKI MACIEJ. ŁÓDŹ
8. HUSSEIN ALI KARIM. WARSZAWA
9. WRĄBEL MARIUSZ. ŁASK
10. WOŹNICZAK KRZYSZTOF. WILKOWO POLSKIE
11. WRÓBLEWSKI JAKUB. PRZYJMA
12. AUGUSTYNIAK DAWID. BORYSŁAWICE
13. PALIWODA DARIUSZ. WROCŁAW
14. RYTEL ARTUR. HORNÓWEK
15. GRUDZIŃSKI MARCIN. MIĘDZYCHÓD
16. ZALEWSKI JAROSŁAW. GOŁDAP
17. TLOŁKA ŁUKASZ. PALOWICE
18. KUCZA MACIEJ. ZBIERSK
19. ZDUNEK JAROSŁAW. WROCŁAW
20. FIREK WOJCIECH. MIRSK
21. JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF. WROCŁAW

SENIOR MEN LEFT OPEN
1. KŁYS KRZYSZTOF. SZOŁDRY
2. BĄK PAWEŁ. BORYSŁAWICE
3. KRAJEWSKI PIOTR. OPOLE
4. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. STARY LUBOSZ
5. SŁOMKA DANIEL. GOLINA
6. DĘBSKI KRZYSZTOF. SUSZ
7. MELCER ADRIAN. WISŁA
8. MICHALSKI MACIEJ. ŁÓDŹ

SENIOR MEN RIGHT 63KG
1. OVCHARENKO SERHII. ŁÓDŹ
2. ZIOŁA ADAM. STARE MIASTO

SENIOR MEN RIGHT 70KG
1. KRAWIEC TOMASZ. WROCŁAW
2. WITKOWSKI KRZYSZTOF. PLESZEW
3. WIŚNIEWSKI PIOTR. OPOLE
4. KWOLIK SZYMON. ŚWIEBODZIN
5. WIELGOSZ MATEUSZ. KOŚCIAN
6. POSPISZYL KRZYSZTOF. ŁÓDŹ
7. RUTNICKI-SZYMCZAK ANDRZEJ. MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN RIGHT 78KG
1. CZERNIEC PIOTR. POSADA GÓRNA
2. GAWENDA MICHAŁ. WARSZAWA
3. URBANIK BARTŁOMIEJ. RYMANÓW ZDRÓJ
4. KUŹNIAR ROBERT. RZECZYCA
5. PALCZEWSKI MICHAŁ. PRUSZKÓW
6. WRÓBEL BARTŁOMIEJ. KONIN
7. HASIŃSKI KRZYSZTOF. ŚREM
8. BOJANOWSKI KAMIL. KŁODAWA
9. WRZASKOWSKI SZYMON. KONIN
10. KWIATKOWSKI ARKADIUSZ. MARKLOWICE
11. KABUT BŁAŻEJ. MARKLOWICE
12. ZHERDOV ARTEM. WROCŁAW
13. OTWOROWSKI DARIUSZ. POZNAŃ
14. CZAJKA MARIUSZ. CZĄSTKÓW

SENIOR MEN RIGHT 86KG
1. ZAWADZKI ADRIAN. STARE MIASTO
2. NOWAKOWSKI MICHAŁ. CZĘSTOCHOWA
3. PARSZUTO MARIUSZ. CZĘSTOCHOWA
4. GAWENDA PAWEŁ. WARSZAWA
5. PECIAK BARTOSZ. KOŚCIAN
6. JAKUBOWSKI GRZEGORZ. CIESZYN
7. KOWAL PAWEŁ. BEDZIN
8. DUDA PAVLO. GDAŃSK
9. DZIWIŃSKI DARIUSZ. MIĘDZYCHÓD
10. DĘBSKI ZBYSŁAW. KSIĄŻ WLKP
11. WYZUJ PRZEMYSŁAW. CZEMPIŃ
12. KICZOR MIKOŁAJ. KONIECPOL
13. TYLCZYŃSKI ARKADIUSZ. SZOŁDRY
14. HERTMANOWSKI KRZYSZTOF. PIECHANIN
15. REUS SEBASTIAN. WROCŁAW
16. NOWAK PATRYK. ŁÓDŹ
17. JAKUBOWSKI PIOTR. STARACHOWICE
18. WAWRZYNIAK JACEK. PRZYJMA
19. KŁODZIŃSKI ARTUR. ALEKSANDRÓW
20. POŁOMSKI MAKSYMILIAN. TYCHY
21. WRZASKOWSKI ŁUKASZ. KONIN
22. ŁUKASIK MICHAŁ. KONIN
23. CHRUŚCIŃSKI KRZYSZTOF. KONIN

SENIOR MEN RIGHT 95KG
1. KŁYS KRZYSZTOF. SZOŁDRY
2. BOJANOWSKI PATRYK. KŁODAWA
3. BIERNAT MATEUSZ. KRĄŻKOWO
4. KRAJEWSKI PIOTR. OPOLE
5. JODŁOWSKI ANDRZEJ. CZUDEC
6. CYRAN MACIEJ. KRAKÓW
7. HARMACIŃSKI MIROSŁAW. BYDGOSZCZ
8. PALONKA JAROSŁAW. ŁABUNIE
9. ŁĘPECKI ROBERT. POZNAŃ
10. MĄCZYŃSKI TOMASZ. KOŁOBRZEG
11. SZAMBELAN DAWID. KARNISZEWO
12. FAU MICHAŁ. RZECZYCA
13. KOZAK OSKAR. WROCŁAW
14. BŁASZYK SŁAWOMIR. GOLINA
15. SZUBA JAKUB. POZNAŃ

SENIOR MEN RIGHT +95KG
1. NERYNG WALDEMAR. CHOCIULE
2. SŁOMKA DANIEL. GOLINA
3. DĘBSKI KRZYSZTOF. SUSZ
4. GRĘBSKI GRZEGORZ. KWIDZYŃ
5. RYTEL ARTUR. HORNÓWEK
6. MICHALSKI MACIEJ. ŁÓDŹ
7. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. STARY LUBOSZ
8. BĄK PAWEŁ. BORYSŁAWICE
9. JASTRZĘBSKI MARCIN. WROCŁAW
10. NERYNG MAREK. ŚWIEBODZIN
11. NAWROTEK DAMIAN. ŚLESIN
12. WALCZAK ARKADIUSZ. IZABELIN
13. GRUDZIŃSKI MARCIN. MIĘDZYCHÓD
14. JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF. WROCŁAW
15. TLOŁKA ŁUKASZ. PALOWICE
16. BURSKI ADAM. KONIN
17. WOŹNICZAK KRZYSZTOF. WILKOWO POLSKIE
18. PALIWODA DARIUSZ. WROCŁAW
19. AUGUSTYNIAK DAWID. BORYSŁAWICE
20. WIŚNIEWSKI DAMIAN. MODŁA KRÓLEWSKA
21. ZDUNEK JAROSŁAW. WROCŁAW
22. BAUĆ ŁUKASZ. KUŹNICA KIEDRZYŃSKA
23. HUSSEIN ALI KARIM. WARSZAWA
24. ZALEWSKI JAROSŁAW. GOŁDAP

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. BOJANOWSKI PATRYK. KŁODAWA
2. SŁOMKA DANIEL. GOLINA
3. KŁYS KRZYSZTOF. SZOŁDRY
4. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. STARY LUBOSZ
5. DĘBSKI KRZYSZTOF. SUSZ
6. MICHALSKI MACIEJ. ŁÓDŹ
7. NERYNG MAREK. ŚWIEBODZIN
8. NOWAKOWSKI MICHAŁ. CZĘSTOCHOWA
9. ZAWADZKI ADRIAN. STARE MIASTO
10. RYTEL ARTUR. HORNÓWEK

SENIOR MEN RIGHT
1. GALANT DAWID. WĘGLEW
2. WALCZAK MICHAŁ. STARE MIASTO
3. OBLIZAJEK DAWID. STARE MIASTO
4. TARCZYŃSKI RAFAŁ. STARE MIASTO

JUNIOR18 MEN RIGHT 63KG
1. WALISZEWSKI SZYMON. BONIEWO
2. RANOS KACPER. STARACHOWICE

JUNIOR18 MEN RIGHT 78KG
1. BARTYZEL EMIL. DARNAWA
2. WRZASKOWSKI SZYMON. KONIN

JUNIOR18 MEN RIGHT +78KG
1. SZYDŁOWSKI PIOTR. KUTNO
2. DURASIEWICZ BARTŁOMIEJ. RADOM
3. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. GRÓJEC
4. ŁUCZAK RADOSŁAW. SARBICKO
5. WALISZEWSKI MIŁOSZ. BONIEWO

JUNIOR18 WOMEN RIGHT OPEN
1. SŁOMKA WIKTORIA. GOLINA

SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. BŁASZCZAK MARIA. SMOLEC