Jerzy Dudek przyjedzie do Rumina

Piłka nożna 31 października 2015
Jerzy Dudek przyjedzie do Rumina
Jerzy Dudek odwiedzi Klub Sportowy Warta Rumin. To nagroda za podjęcie jednego z wyzwań w ramach programu Kluby Sportowe Orange, w którym uczestniczy klub z Rumina. Celem zadania było przekonać słynnego bramkarza do udziału we wspólnym treningu. Warta Rumin stworzyła film, w którym zawodnicy, piłkarze oraz kibice starali się przekonać Dudka do przyjazdu do Rumina.

Filmik obejrzycie tu:

https://www.youtube.com/watch?v=M1zFn7BKUjg

Oprócz Warty Rumin w rywalizacji uczestniczyło kilkadziesiąt klubów z całej Polski. Ostatecznie jury programu z Jerzym Dudkiem na czele postanowiło wybrać 6 najlepszych propozycji, wśród których znalazła się Warta Rumin.

- Naprawdę długo nie byliśmy w stanie dojść do porozumienia, która drużyna zasługuje najbardziej na nagrodę główną. Zgodziliśmy się jednak w dwóch kwestiach. Po pierwsze – wszystkie prace zasługują na jakąś formę nagrody ze względu na włożony trud i ogromne zaangażowanie, które często wykraczało poza klub. Po drugie – 6 relacji, które finalnie wygrały, ma w sobie po prostu „to coś” co sprawia, że zasługują one na nagrodę główną – ocenił Jerzy Dudek.

- To dla nas ogromne wyróżnienie i niesamowita radość. Już teraz nie możemy się doczekać spotkania z Jerzym Dudkiem. To będzie prawdziwe święto dla naszego klubu. Przygotujemy coś wyjątkowego na tą okazję – powiedział Bartłomiej Tarłowski, odpowiedzialny za marketing i PR w Warcie Rumin, koordynator programu Orange.

Zarząd klubu pragnie podziękować Jackowi Sypniewskiemu za przygotowanie materiału konkursowego. W najbliższym czasie zostanie ustalona dokładna data spotkania z piłkarzem.

Lista klubów, do których zawita Jerzy Dudek:

1. KS Warta Rumin
2. SKS Zespół Placówek Oświatowych Brańszczyk
3. LKS Piast
4. GKS Rzgów
5. SKS ,,AKADEMIA SPORTU" przy Zespole Szkół w Wilkanowie
6. Błonie Barwice

Źródło fot. wartarumin.futbolowo.pl