Shootersi zaprosili do rywalizacji

Sporty walki 24 maja 2015
Shootersi zaprosili do rywalizacji
Ponad 80 zawodników z dziewięciu klubów z Konina i regionu wystartowało w zawodach Shooters Cup. Konińskie Stowarzyszenie Sportów Walki Shooters Konin zorganizowało sportową imprezę po raz pierwszy. Rywalizowali zawodnicy z Konina, Zagórowa, Słupcy, Kleczewa, Kawnic, Białej Panieńskiej, Starego Miasta, Kazimierza Biskupiego. Były konkurencje typowe dla karate, dla najmłodszych tor przeszkód a dla pełnoletnich turniej MMA rozgrywany według amatorskich zasad. W tym ostatnim wygrał Bartosz Ciesielski z Shooters Konin.

- Cieszę się, iż zarówno od strony organizacyjnej jak i sportowej odnieśliśmy organizatorski sukces.Usłaszałem wiele pochlebnych komentarzy od trenerów oraz samych uczestników.  Zależy nam, by nasza impreza wpisała się na stałe do sportowego kalendarz Konina - planujemy kolejną edycję pucharu pod koniec tego roku - powiedział Ireneusz Mila prezes i trener konińskich Shootersów.

:
1. UKS OSIR Kleczew
2. Słupecki Klub Karate Do Shotokan
3. Klub Sportów Walki Zagórów
4. UKS Samuraj Konin
5. Szkoła Podstawowa w Kawnicach
6. Szkoła Podstawowa w Białej Panieńskiej
7. UKS POWA Stare Miasto
8.UKS SATO –Kazimierz Biskupi
9. KSSW Shooters Konin
 
Laureaci poszczególnych konkurencji:
Tor przeszkód (29 uczestników)
chłopcy:
1. Jakub Jańczak Szkoła Podstawowa Biała Panieńska
2. Michał Wiatrowski – Klub Sportów Walki Zagórów
3. Fabian Staszak – KSSW Shooters Konin
dziewczynki:
1. Nadia Madaj - Słupecki Klub Karate DO Shotokan
2. Marika Piechcińska - Słupecki Klub Karate DO Shotokan
3. Ola Michalak - Słupecki Klub Karate DO Shotokan
 
MMA + 18 lat (7 uczestników)
1. Bartosz Ciesielski – KSSW Shooters Konin
2. Przemysław Jędrzejczak – KSSW Shooters Konin
3. Arkadiusz Jakubiak – KSSW Shooters Konin
 
Kumite chłopców (2 uczestników)
1. Aleksander Kobiela – Słupecki Klub Karate DO Shotokan
2. Jakub Ejsmont – KSSW Shooters Konin
 
Kumite dziewcząt (5 uczestników)
1. Maria Maciejewska UKS OSIR Kleczew
2. Julia Król - Słupecki Klub Karate DO Shotokan
3. Maria Stranc - UKS OSIR Kleczew
 
Kata do 10 lat (7 uczestników)
1. Michał Wiatrowski – Klub Sportów Walki Zagórów
2. Marika Wiechcińska - Słupecki Klub Karate DO Shotokan
3. Ola Michalak - Słupecki Klub Karate DO Shotokan
 
Kata białe pasy do 10 lat (15 uczestników)
1. Martyna Trudzińska - KSSW Shooters Konin
2.Cezary Strugliński - UKS OSIR Kleczew
3. Filip Łukasiewicz UKS OSIR Kleczew
 
Kata do 13 lat (6 uczestników)
1. Alicja Matuszak – Klub Sportów Walki Zagórów
2. Michał Struszczyk – Klub Sportów Walki Zagórów
3. Bartosz Ciesiółka - Słupecki Klub Karate DO Shotokan
 
Kata do 17 lat (9 uczestników)
1. Maria Stranc – UKS OSIR Kleczew
2. Magdalena Marek – UKS OSIR Kleczew
3. Klaudia Matuszak – Klub Sportów Walki Zagórów
 
Kata Białe Pasy do 17 lat (5 uczestników)
1. Weronika Michalak - Słupecki Klub Karate DO Shotokan
2. Jakub Ejsmont - KSSW Shooters Konin
3. Hubert Szczepaniak - KSSW Shooters Konin
 
Grappling dzieci do 10 lat (16 uczestników)
1 Ex aequo Oliwia Janasiewicz – UKS POWA Kazimierz Biskupi & Kacper Staszak KSSW Shooters Konin
2. Ex aequo Natalia Włodarczyk - UKS SATO Kazimierz Biskupi & Wojciech Pasterski UKS SATO – Kazimierz Biskupi
 
Grappling dziewcząt do 13 lat (2 uczestników)
1. Wiktoria Smelczyńska – UKS POWA Stare Miasto
2. Martyna Trudzińska - KSSW Shooters Konin
 
Grappling chłopców do 13 lat (10 uczestników)
1. Kewin Rutkowski – KSSW Shooters Konin
2. Krzysztof Mila - KSSW Shooters Konin
3. Hubert Szczepaniak - KSSW Shooters Konin
 
Grappling chłopców do 18 lat +75 kg (2 uczestników)
1. Szymon Piotrowski – UKS Samuraj Konin
2. Zbigniew Maklakiewcz – Shooters Konin
 
Grappling chłopców do 18 lat – 75 kg (4 uczestników)
1. Bartosz Ciesielski – Shooters Konin
2. Jakub Tralewski – UKS Samuraj Konin
3. Ex aequo: Mirosław Paterkiewicz – KSSW Shooters Konin & Jakub Jaśkiewicz - KSSW Shooters Konin