FART na Mistrzostwach w Szczecinie

Taniec 14 kwietnia 2015
FART na Mistrzostwach w Szczecinie
Sukcesy tancerzy Szkoły Tańca i Baletu FART w Koninie na Krajowych Mistrzostwach INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION Jazz Dance, Show Dance, Mini Production, Production w Szczecinie. Tancerze Szkoły Tańca i Baletu „FART” Justyny Szczap-Morkwskiej wyjechali do Szczecina na Krajowe Mistrzostwa INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION Jazz Dance, Show Dance, Mini Production, Production. Było wiele adrenaliny ale i zabawy i radości. Dla wielu tancerzy Szkoły Tańca i Baletu Fart Konin, wyjazd do Szczecina skończył się miejscem na podium.

2 miejsce - Fart IVa - "Lollipop" - w kategorii show dance formacje dzieci do 7 lat
3 miejsce - Bianka Tokłowicz i Kasandra Gomulska – „Czarownica” w kategorii show dance duety 12-15 lat
3 miejsce - Michalina Rybacka - jazz dance - solo do 7 lat
6 miejsce - Fart IIIa - "Wesołe Klauny" - formacje dzieci do 11lat
8 miejsce – Agata Bryl i Zuzanna Chmielewska „Ogrodniczka” – show dance duety do 11 lat
8 miejsce – Emma Kopczyńska – solo jazz dance do 7 lat

Szkołę Tańca i Baletu Fart - Konin, reprezentowało 94 osobowa grupa tancerzy. Najmłodsi mieli 6 lat, najstarsi - 15. Do zawodów dzieci ze Szkoły Tańca i Baletu Fart Konin przygotowali: Katarzyna Rasińska, Justyna Szczap-Morkowska, Przemek Grzelak oraz trenerzy akrobatyk- Edyta Bielik i Izabela Adamska.

- Warto zaznaczyć, że połowa dzieci była na mistrzostwach pierwszy raz w życiu. Pracujemy ciężko dalej, bo przed nami kolejne turnieje, festiwale i mistrzostwa – mówi Justyna Szczap-Morkowska.