Koninianie wygrali z Bukiem

Piłka ręczna 2 lutego 2015
Start Konin wygrał mecz na wyjeździe ze Spartakusem Buk 24:23. To nie było łatwe spotkanie. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 13:13. Kluczowym momentem była 38 minuta, kiedy Start zdobył trzy bramki pod rząd i prowadził 19:16. Końcówka była bardzo nerwowa, Start nie trafił dwóch ważnych rzutów a Spartakus zmniejszył przewagę do dwóch bramek. Grę koninian uspokoił swoją postawą Maciej Roszak i Start odniósł 6 zwycięstwo w lidze. Najwięcej bramek w meczu rzucił Marek Salzman - 8, Adam Kujawiński trafiał 5 razy, ponadto na listę strzelców wpisali się: Adam Pietrzyk - 4, Maciej Rolnik - 4, Mariusz Kotleszka - 3. Grali także: Jakub Kujawiński, Mateusz Pawlak, Maciej Roszak, Patryk Urbański, Adam Śnihur, Dominik Urbański, Kamil Nadlewski, Adam Maciejewski, Mateusz Góralski, Janusz Kostrzewa. Start Konin ma 12 punktów, sześć zwycięstw i dwie porażki i zajmuje drugie miejsce w tabeli III Ligi zaraz za ZEW Świebodzin. Kolejny mecz koninianie zagrają na wyjeździe w Wągrowcu w sobotę.