Konin górą!

Piłka ręczna 14 grudnia 2014
Konin górą!
Piłkarze ręczni Startu Konin wygrali z ostatnią drużyną w tabeli Wartą Pyzdry 34:24. Połowa składu konińskiego zespołu to juniorzy, którzy mogli się wykazać. Koninianie wygrali na razie wszystkie spotkania w III Lidze. Przed nimi jeszcze kilka treningów, a potem świąteczna przerwa. Trener Radosław Wrzesiński życzy swoim zawodnikom wszystkiego dobrego, ale apeluje o rozsądek.

- Życzę dużo prezentów, zdrowia, radości, miłości, ale żeby się za dużo nie objedli i w wolnym czasie może pobiegali. I lepiej na nartach niech nie jeżdżą, żeby nie przytrafiła im się żadna kontuzja - mówi trener Wrzesiński.

Szczypiorniści po świątecznej przerwie muszą być w pełni sił, bo przed nimi bardzo trudne mecze. 10 stycznia na wyjeździe w Wągrowcu, a potem do Konina przyjedzie mocny Świebodzin.

W meczu z Wartą Pyzdry zagrali: Maciej Rolnik - 7 bramek, Adam Pietrzyk - 6, Olgierd Piaskowski - 6, Marek Salzman - 5, Adam Kujawiński - 4, Adam Śnihur - 2, Adrian Grzelka - 2, Adam Maciejewski - 1, Marcin Mazurek - 1, Łukasz Kosmowski, Mateusz Góralski, Kamil Nadlewski, Dominik Urbański, Patryk Urbański, Bartłomiej Szczap.