Kolejny wygrany mecz Startu Konin

Piłka ręczna 7 grudnia 2014
Kolejny wygrany mecz Startu Konin
30:22 wygrali piłkarze ręczni Startu Konin z drużyną Hagard Strzałkowo. Nasi szczypiorniści świetnie się czują w III lidze, wygrali wszystkie spotkania w tym sezonie. Ale szykują siły, żeby za rok, dwa znów podjąć próbę walki w drugiej lidze. Na parkiecie testują więc juniorów Startu.

- Po to jest też ta III liga, żeby grać juniorami, a nie tylko najbardziej doświadczonymi zawodnikami. Cel jest prosty - chcemy awansować, a za rok, za dwa kto ma grać w II lidze? Będą to właśnie ci młodzi zawodnicy – mówi trener Radosław Wrzesiński. - Zależy nam, żeby zdobywali jak najwięcej doświadczenia w III Lidze.

Bramki zdobywali: po 5: Adrian Franaszek, Adrian Grzelka, Adam Pietrzyk, 4 – Adam Kujawiński, 3 – Hubert Sobczak, po 2 – Patryk Urbański, Maciej Rolnik, Marek Salzman, po 1 – Maciej Roszak, Mateusz Mikuła. Grali też: Jakub Kujawiński, Patryk Stuczyński, Mateusz Góralski, Mateusz Pawlak, Marcin Mazurek.

Kolejny mecz piłkarze ręczni z Konina grają znów na swoim parkiecie. W niedzielę w hali w Morzysławiu podejmą Wartę Pyzdry.