Emocjonująco w Kazimierzu Biskupim

Sporty walki 26 października 2014
Emocjonująco w Kazimierzu Biskupim
Walki MMA, K1 i bokserskie - niezwykle emocjonująco było w Kazimierzu Biskupim koło Konina na jubileuszu 15-lecia istnienia hali sportowej. Hala zapełniła się kibicami, bo w regionie takie wydarzenia cieszą się sporym powodzeniem. Na ringu zobaczyliśmy zawodników Zagłębia Konin - Igora Jakubowskiego, który zdobył w tym sezonie tytuły Mistrza i Młodzieżowego Mistrza Polski oraz Mistrza Unii Europejskiej. Igor wygrał w drugiej rundzie przez techniczny nokaut z Bartłomiejem Domagałą. Koninianin Sebastian Rachut zremisował w swojej walce z Danielem Pawlakiem. Zawodnik Zagłębia Kamil Goiński wygrał z Bartoszem Sitkiem.

W walkach MMA Damian Pomocka wygrał z Tomaszem Szymczakiem. W K1 Paweł Rąba pokonał 2:1 Dawida Adamskiego, a Bartosz Fryc wygrał też 2:1 z Kacprem Urbańczykiem.

Hala sportowa w Kazimierzu Biskupim ma już 15 lat i przez ten czas w jej murach odbywało się sporo imprez z najwyższej półki. Warto przypomnieć, że na otwarcie hali przyjechała mistrzyni świata w fitness Ola Kobielak, a potem przez lata Kazimierz Biskupi słynął z organizacji Mistrzostw w Kulturystyce i Fitness. Co roku w hali w Kazimierzu Biskupim organizowanych jest około stu sportowych imprez.