Mamy Mundurowego Mistrza Polski MMA

Sporty walki 15 października 2014
Mamy Mundurowego Mistrza Polski MMA
Janusz Kaszczyński -zawodnik trenujący w Shooters Konin zdobył tytuł mistrza Polski podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych MMA w kategorii do 96 kilogramów. Janusz Kaszczyński swoją przygodę za sportami walki rozpoczął w Poznaniu, trenuje obecnie MMA pod okiem Ireneusza Mili.

- Nasz kolega klubowy na co dzień jest policjantem. Wspieramy go i bardzo się cieszymy, że traktuje bardzo poważnie swoją pracę dbając o sprawność fizyczną. Nie ukrywam , że zwycięstwo Janusza nie jest zaskoczeniem, jest jednym z najlepszych zawodników wyższej wagi w klubie, dlatego liczyłem, że pudło będzie jego – powiedział Ireneusz Mila prezes  i główny trener Shootersów.

W mistrzostwach, które miały miejsce w Toruniu rywalizowało ponad 40 zawodników reprezentujących między innymi formacje policji, oddziałów desantowych wojska, Biura Ochrony Rządu oraz antyterrorystów.  

Wszystkich zainteresowanych trenowaniem sportów walki zapraszamy do  siedziby mieszczącej się w Koninie przy ul. Wał Tarejwy 6. Trwa teraz nabór dzieci do sekcji karate, która ma zajęcia w każdą poniedziałek i piątek o godzinie 18 15 w Szkole Podstawowej nr 8 w Koninie.