Taniec i inspiracja

Taniec 30 czerwca 2014
Taniec i inspiracja
Nauczyć się tańczyć i mieć motywację, żeby nie odpuszczać, nawet jak już bardzo nam się nie chce - jak to zrobić - dowiedziały się panie na otwarciu szkoły tańca i rozwoju Evolution Dance Academy w Rzgowie koło Konina. Były warsztaty z reggaetonu i bachatango, maraton zumby a do tego warsztaty rozwoju osobistego, które poprowadził Paweł Rawski.
- Motywacja jest potrzebna niemalże do wszystkiego, także do tańca, ponieważ ludzie często się szybko wypalają, widać to po ładnych paru latach treningów – mówił Paweł Rawski. – A na warsztatach motywacyjnych, w dużym skrócie, mówię o tym jak sprawić, żeby ci się chciało, tak jak ci się teraz nie chce.

- Stworzenie szkoły to realizacja moich marzeń – dodała Kasia Piętka, instruktorka zumby. - Dzisiaj pierwsze takie warsztaty - połączenie tańca z rozwojem osobistym, czyli dużo inspiracji, pozytywnej energii i tańca oczywiście. To był mój cel, żeby dać ludziom coś więcej niż umiejętności taneczne.

- Jestem zachwycona nastawieniem uczestników zajęć – mówiła Emilia Kusznir, jedyna w Polsce Zumba Jammer, która prowadziła też warsztaty z reggaetonu. – A nastawienie jest najważniejsze. Panie tryskały energią, radością, a to tak naprawdę błogosławieństwo dla instruktora, kiedy widzi uśmiechniętych uczestników.

Warsztaty z bachatango poprowadził tancerz międzynarodowej klasy S - Andrzej Mącznik.

Evolution Dance Academy możecie znaleźć na Facebooku.