Dla tańca i życiowych inspiracji

Taniec 17 czerwca 2014
Dla tańca i życiowych inspiracji
Evolution Dance Akademy – mobilna akademia tańca i rozwoju rozpoczyna swoją działalność. 28 czerwca w Rzgowie koło Konina będzie wielka impreza na otwarcie Akademii. Evolution Dance Akademy założyła Kasia Piętka – instruktorka zumby.
- Chciałam połączyć dwie pasje: tańca oraz rozwoju osobistego – mówi Kasia Piętka. – Chciałabym, żeby Akademia była czymś więcej niż przekazaniem umiejętności tanecznych, ale żeby ludzie się rozwijali dzięki mojej działalności. Mogli iść do przodu, motywować się, rozwijać, inspirować i osiągać w życiu sukcesy.

28 czerwca w Rzgowie wielkie otwarcie Evolution Dance Akademy. Będą warsztaty taneczne, które poprowadzą instruktorzy z Zielonej Góry, między innymi jedyna w Polsce Zumba Jammer - Emilia Kusznir. To będą warsztaty z reggaetonu. Potem warsztaty z bachatango, które poprowadzi tancerz międzynarodowej klasy S. Warsztaty będą od 11.00 do 13.00 w sali OSP w Rzgowie. Następnie warsztaty motywacyjne. Poprowadzi je Paweł Rawski z Lublina - trener rozwoju osobistego.

- To będą pierwsze takie warsztaty dla tancerzy i nie tylko. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy, którzy chcą wiedzieć jak skutecznie zarządzać emocjami, żeby się motywować, rozwijać, sprawić, że wszystkie procesy negocjacyjne, kontakty z ludźmi będą się stawały efektywniejsze – mówi Kasia Piętka.

Zaplanowano też maraton zumby - czyli tradycyjnie dobra zabawa i dużo spalonych kalorii. Na koniec after party w sali OSP.

Na warsztaty można się cały czas zapisywać. E-mail: zumbafitness.konin@gmail.com lub na Facebooku możecie znaleźć Kasię Piętkę lub Evolution Dance Akademy.