Po Mistrzostwach Rejonu Konińskiego

Sport szkolny 26 września 2013

Konin ruszył z zawodami szkolnymi. Na rozgrzewkę - Mistrzostwa Rejonu Konińskiego i Miasta Konina w indywidualnej lekkiej atletyce. Na stadionie PWSZ w Morzysławiu rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

W zawodach udział wzięło 390 zawodników w tym 173 dziewczęta i 217 chłopców. Przedstawiamy pierwsze trzy miejsce w poszczególnych konkurencjach.

Dziewczęta:

100m ppł dz.

1. Świerczyńska Daria, ZSO Turek 16,59
2. Gmach Magdalena, ZSR Kaczki 17,31
3. Musielak Kinga, ZSGE Konin 17,94

100m

1. Adamska Małgorzata, ZSR Kaczki 13,39
2. Grązik Weronika, ZSR Kaczki 13,59
3. Wojciechowska Joanna, LO Koło 14,06

200m

1. Kurzawa Nikola, ZSO Turek 28,13
2. Krauze Natalia, ZSR Kaczki 28,96
3. Skórzewska Weronika, III Liceum Konin 30,57

400m

1. Kłodawska Karina, ZSR Kaczki 1.04,22
2. Sudyk Aleksandra, ZSGE Konin 1.06,98
3. Zywert Antonina, LO Słupca 1.09,97

800m

1. Bułakowska Natalia, I Liceum Konin 2.46,19
2. Klimek Nikola, ZSR Kaczki 2.47,25
3. Dębowska Marta, III Liceum Konin 2.49,82

1500m

1. Kacprzak Patrycja, ZSR Kaczki 5.52,08
2. Libertowska Karolina, III Liceum Konin  6.06,49
3. Schwichtenberg Martyna, ZSGE Konin 6.13,24

4x100m

1. ZSR Kaczki Śr. 0.53,56
2. ZSO Turek 0.54,60
3. ZSGE Konin 0.56,16

4x400m

1. ZSR Kaczki Śr. 4.45,08
2. ZSGE Konin 4.47,75
3. LO Słupca 4.59,65

Rzut oszczepem

1. Wróblewska Anna, ZSO Turek 23,50
2. Zwolińska Michalina, LO Słupca 23,00
3. Chruściela Karolina, ZSP Zagórów 20,20

Pchnięcie kulą

1. Sknerska Lucyna, ZSP Strzałkowo 10,62
2. Kotowska Alicja, ZST Turek 10,15
3. Wysimirska Patrycja, ZS Kopernik Konin 10,13

Skok w dal

1. Łukask Marlena, ZSR Kaczki 4,59
2. Stanisławska Milena, ZS CKU Konin 4,56
3. Koszela Martyna, ZS Kopernik Konin 4,48

Skok w wzwyż

1. Łukasik Kamila, ZSR Kaczki 140,00
2. Głowacka Wiktoria, LO Słupca 130,00
2. Łechtańska Agnieszka, LO Słupca 130,00

 

Chłopcy

110m ppł

1. Walkowski Błażej, ZSO Turek 16,61
2. Biedasiewicz Jakub, ZSO Turek 17,98
3. Kuster Emilian, ZSO Turek 18,35

100m

1. Rudolf Artur, ZSEU Żychlin 11,62
2. Miklaszewski Michał, II Liceum Konin 11,68
3. Stawski Aleksander, ZSE Słupca 11,69

200m

1. Drzewiecki Jakub, ZSO Turek 24,51
2. Śnieg Dawid, ZS Kopernik Konin 24,53
3. Pilarz Michał, ZSR Kaczki 25,11

400m

1. Lorencki Michał, ZSE Słupca 0.55,04
2. Kołata Mateusz, ZS Kopernik Konin 0.55,12
3. Nowak Adrian, ZSB Konin 0.55,51

800m

1. Świerk Stanisław, II Liceum Konin 2.09,74
2. Dylewski Michał, ZS Kopernik Konin 2.11,28
3. Pielasiak Damian, ZSO Turek 2.13,04

1500m

1. Maślak Bartosz, I Liceum Konin 4.45,55
2. Kantarowski Michał, ZS Kopernik Konin 4.46,25
3. Pacześny Artur, ZSO Turek 4.47,41

3000m

1. Pietrzak Tomasz, ZSR Kaczki 10.08,08
2. Majchrowski Krzysztof, ZS Kopernik Konin 10.15,54
3. Frątczak Patryk, ZSO Turek 10.52,94

4x100m

1. ZSO Turek 0.45,98
2. ZSR Kaczki Śr. 0.46,26
3. III Liceum Konin 0.46,94

4x400m

1. ZSR Kaczki Śr. 3.46,11
2. ZSO Turek 3.53,66
3. ZS Kopernik Konin 3.55,60

Rzut oszczepem

1. Koligot Kamil, LO Koło 55,15
2. Karbowy Filip, ZSR Kaczki 45,10
3. Florczak Mateusz, ZSO Turek 44,30

Pchnięcie kulą

1. Sypniewski Krystian, ZSB Konin 15,01
2. Zduńczyk Łukasz, ZSCKR Powiercie 13,76
3. Bartski Adam, ZSR Kaczki 13,62

Skok w dal

1. Rabiega Krystian, ZSO Turek 6,01
2. Kusiołek Dawid, ZSP Zagórów 5,96
3. Tutak Maciej, LO Koło 5,94

Skok wzwyż

1. Wojtczak Bartosz, ZST Turek 165,00
2. Kubacki Wojciech, ZSR Kaczki 165,00
3. Mysior Mateusz, ZSGE Konin 165,00