Regaty o Mistrzostwo Okręgu

Żeglarstwo 25 września 2012

Koniński Okręgowy Związek Żeglarski zorganizował Mistrzostwa Okręgu GPJK o Puchar Prezydenta Miasta Konina. Regaty odbyły się na Jeziorze Mikorzyńskim, a gospodarzem był Klub Żeglarski ,,Bryza’’ w Ośrodku Magnolia – czyli dawny Hutnik.

W klasie omaga standard pierwsze miejsce zajął Hubert Glanowski, drugie – Rafał Sucharski. W kategorii omaga sport wygrał Andrzej Dębowski.

W klasie turystycznej T1 pierwsze miejsce zajął Bartosz Piotrowski, drugie – Paweł Ordan, trzecie Jacek Michala, czwarte Tomasz Wiśniewski.

W T2 wygrał Stanisław Wapniarski, drugie miejsce zajął Marcin Bryl, trzecie Grażyna Wróblewska. W T3 – pierwsze miejsce zajął Bogdan Andrzejewski, na drugim uplasował się Roman Latanowicz.

W kategorii open zwyciężył Rafał Świderski, na drugim znalazł się Andrzej Pawlak, na trzecim Andrzej Płuciennik, na czwartym Włodzimierz Kantek.

W klasie optymist wygrał Igor Jędrusik, drugie miejsce zajął Wiktor Jędrusik, na trzecim uplasował się Mateusz Ścibol, na czwartym Paweł Gray, na piątym Marianna Kowalewska.

W klasie Ankora pierwszy był Artur Marciniak, drugi Piotr Glanc, trzeci – Damian Konwersji.