Axtel Prime X3 – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

2019-06-05

Słuchawki dla biznesu cieszą się dziś ogromną popularnością. W wielu firmach stosuje się call ceter i inne formy kontaktu telefonicznego z klientami stałymi i klientami potencjalnymi. Używany przez firmy sprzet powinien mieć bardzo wysoką jakość. Musi być bezawaryjny i bardzo wygodny podczas pracy. Micro casque sans fil to doskonałe rozwiązanie dla wielu przedsiębiorstw, którym zależy na wydajnej pracy i jak najlepszym kontakcie ze swoimi klientami.


Produkty firmy Axtel? Postaw na pewniaka!


Firma Axtel nie jest jedną z tych najstarszych firm na rynku, które zapewniają rozwiązania technologiczne dla osób prywatnych i firm. Jednak, nie przeszkodziło jej to w stworzeniu urządzeń tak wysokiej klasy, że wielkie przedsiębiorstwa decyzją się na wdrażanie rozwiązań właśnie od tej firmy. Casque téléphone portable avec micro czy micro casque sans fil, o których więcej można dowiedzieć się na stronie https://www.axtelheadsets.com/fr/micro-casques/sans-fil, to rozwiązania, które poprawiają jakość pracy w wielu dużych przedsiębiorstwach. Jaka jest historia tej firmy?


Firma Axtel powstała w roku 2004, wprowadzając na rynek słuchawki, które miały wspierać użytkowników prywatnych. W tym samym czasie firma rozpoczęła prace nad stworzeniem wyjątkowych słuchawek dla biznesy, przede wszystkim słuchawek nagłownych dla biur oraz dla Contact Center. Firma Axtel wiedząc, że aby pokonać największych konkurentów na rynku, musi zaproponować coś, co będzie dla klienta biznesowego naprawdę wyjątkowym rozwiązaniem. Tak rozpoczęła się współpraca firmy Axtel z dużym centrum badawczym z Francji. Dzięki współpracy powstały bardzo wygodne, a przede wszystkim lekkie i wygłuszające słuchawki dla biznesu i nie tylko. Firma szybko zyskała popularność w kraju, walcząc również o rozgłos na świecie. I udało się to, już 4 lata później, ruszyła dystrybucja słuchawek tej firmy nie tylko do krajów Europejskich, ale przede wszystkim poza Europę. Dziś produkty tej marki dostępne są w ponad 100 krajach na całym świecie!


Słuchawki o szerokiej funkcjonalności


Wszystkie słuchawki firmy Axtel projektowane są w ten sposób, aby zapewniały użytkownikowi szeroką funkcjonalność podczas stosowania. Wszystkie słuchawki, a przede wszystkim micro casque sans fil, to wykonanie bardzo dużego kroku ku jak największej mobilności słuchawek i nieograniczonej niczym komunikacji. Dzisiaj największe firmy na świecie, zwłaszcza te wykorzystujące Call Center decydują się na rozwiązania Axtel – zawodne i poprawiające wyniki.


Micro casque sans fil Axtel Prime X3 – najważniejsze funkcjonalności


Micro casque sans fil Axtel Prime X3 to produkt charakteryzujący się bardzo wieloma funkcjonalnościami. Przede wszystkim należy podkreślić, że są to słuchawki profesjonalne, które świetnie sprawdzą się w warunkach nawet bardzo wymagających. Na uwagę zasługuje bardzo dobra jakość dźwięku HD oraz zaawansowana redukcja szumów. Dodatkowo w słuchawkach zastosowano doskonałą ochronę akustyczną. Słuchawki mają zasięg do 200 metrów oraz mogą łączyć się zarówno z telefonem komórkowym, jak i stacjonarnym oraz z komputerem. Atutem Micro casque sans fil Axtel Prime X3 z pewnością jest to, że dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza z nich to wersja monofoniczna, a druga to wersja obustronna. Oczywiście liczy się wydajność i producent o tym absolutnie nie zapomniał! Słuchawki pracują nawet do 10 godzin! To naprawdę bardzo wygodne. Co więcej, istnieje możliwość intuicyjnego korzystania z bazy i zestawu słuchawkowego. To wszystko sprawia, że mamy do czynienia z produktami wysokiej jakości, świetnie sprawdzającymi się w trudnych i wymagających środowiskach biznesowych. Warto sprawdzić najnowsze rozwiązania technologiczne w słuchawkach. Wysokiej klasy słuchawki przydają się oczywiście nie tylko w biurach, ale także u osób prywatnych – słuchanie muzyki lub gra w dobrych słuchawkach jest znacznie bardziej atrakcyjne!